۸ صبح تا ۵ عصر

۸۸۸۶۳۲۱۹ 021 - ۰۹۱۹۸۵۲۸۸۰۶

تماس با ایمیل شرکت

info@radinholding.com

آدرس دفتر اصلی

تهران، ایرانشهر، بهشهر، پلاک ۷ واحد ۵

درخواست مشاوره

هلدینگ رادین با بهره بردن از مدیران مجرب و کار آزموده و با هدف تسهیل در امور پیچیده واردات، صادرات و ترخیص کالا در کنار بازرگانان و تجار محترم است.

سوالات متداول

ترخیص کالا در گمرک ایران احتیاج به دانش فنی ای دارد که شما بعد از وارد کردن هر کالا به آن احتیاج پیدا می‌کنید.درواقع ترخیص مرحله ایست که می‌تواند چالش‌های زیادی برای شما داشته باشد. اما همچنان راه‌حل‌هایی نیز برای انجام بدون دردسر و سریع آن وجود دارد. برای ترخیص کالای خود نیاز به آشنایی با مفاهیمی همچون پروفرما، ثبت سفارش و آشنایی با مسیرهای گمرکی دارید که مشاورین ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد

ممکن است شما قصد داشته باشید وارد بیزینس واردات شوید و یا برای دفعات معدودی (حتی یکبار) کالایی را خریداری و وارد کشور کنید. در هر دو صورت آشنایی با پروسه واردات و نحوه چگونگی شروع واردات کالا که در سه قدم یادگیری مراحل واردات کالا، تحقیق و بررسی و تهیه اطلاعات بازرگانی خلاصه می‌شود، برای شما مفید خواهد بود. هلدینگ رادین با دانش و تجربه چندین ساله در تمامی مراحل واردات در کنار شماست.

 

ترخیص کار گمرکی درواقع وکیل شما در انجام امور گمرکی وارداتی و صادراتی است. شرکت ترخیص کالای هلدینگ رادین درصورتی‌که کالایی را از سراسر دنیا خریداری کرده‌اید و قصد ترخیص آن را دارید با پرسنلی مجرب صفر تا صد کار شما را بر عهده می‌گیرد.

استخدام مشاوره بازرگانی (Business consulting) باعث بهبود عملکرد تجاری، غلبه بر چالش‌ها و ایجاد تغییراتی برای دستیابی به موفقیت در کسب‌وکار می‌شود. رشد و افزایش درآمد شرکت‌ها در گرو همکاری با مشاور بازرگانی کاربلد و باتجربه‌ای است که به راهنمایی تجار در داد و ستد تجاری می‌پردازد. مشاوره تجارت و بازرگانی به نوعی تسهیل گری است که در غالب مجموعه‌ای از راهنمایی‌ها برای پیشبرد اهداف کسب‌وکار و ترخیص بدون مشکل کالاها ارائه می‌کند. 

بیمه حمل و نقل و باربری کالا یک نوعی از بیمه است که در صنعت حمل و نقل و تجارت کالاها بسیار مهم است. به طور کلی بیمه عقد یک توافق است بین دو طرف، به طوری که طرف اول تعهد می‌کند که در ازای دریافت وجهی از طرف دوم در صورت وقوع حادثه‌ای که باعث خسارت به کالای مورد نظر شود، خسارات وارده بر کالا را جبران نماید یا یک مبلغ مشخص را به طرف دوم پرداخت کند. بیمه حمل و نقل و باربری کالا شامل چندین نوع بیمه می‌شود که هر کدام ویژگی‌ها و پوشش‌های خاص خود را دارند. برخی از انواع معمول بیمه حمل و نقل شامل بیمه باربری، بیمه حمل و نقل دریایی، بیمه حمل و نقل هوایی و بیمه حمل و نقل زمینی می‌باشند.

حمل و نقل کالا در فرایند واردات یکی از مهم‌ترین عواملی است که باید در نظر گرفته شود. حمل و نقل بین المللی در سراسر دنیا عموماً از طریق کارگزارها و شرکت‌های حمل و نقل انجام می‌شود. سپردن فرایند حمل و نقل به این شرکت ها علاوه بر جلوگیری از هدر رفت سرمایه و زمان تجار، سلامت بار و کالا مشتریان را تامین کرده و از ضررهای مالی نیز جلوگیری می کند.صنعت حمل و نقل امروزه شامل انواع وسایل نقلیه مانند هواپیما، کشتی، قطار و کامیون می‌شود که برای جابه‌جایی کالا و افراد از یک کشور به کشور دیگر استفاده می‌شود. در حال حاضر حمل هوایی و حمل و نقل دریایی برای جابه جایی بین المللی و حمل زمینی بیشتر برای جابه جایی در داخل مرزهای کشور استفاده می شود.

هلدینگ رادین